Petice

V těchto dnech jsme dokončili text petice za zachování zeleně na dětském hřišti u Ulity a severně od ulice Kunešova, která je ohrožena návrhem Metropolitního plánu Prahy, a zahajujeme sběr podpisů. Součástí petice je i žádost zastupitelům Prahy 3 o projednání a podporu.

Obracíme se na všechny naše sympatizanty, kterým jsou naše myšlenky blízké, a vítáme každý podpis. Text petice a žádosti naleznete zde: http://spolekzelen.cz/wp-content/uploads/2017/04/Petice.pdf

Petici bude možno podepsat mimo jiné dne 22. dubna 2017 v 16:00 hod. na dětském hřišti u Ulity. Těšíme se na Vás.

Výbor Spolku

2 komentáře na „Petice“

1. Dobrý den, petici lze podepisovat ještě do 20. května 2017.
      Podepsané petiční archy vhoďte prosím do schránky Spolku, umístěné zvenku domu Kunešova 16, nebo nás kontaktuje na email: spolekzelen@seznam.cz, nebo přímo pana předsedu Ing. Lhotáka na tel: 603913132.
      Moc Vám děkujeme za pomoc.
      Výbor Spolku

Děkujeme.