Petice

V těchto dnech jsme dokončili text petice za zachování zeleně na dětském hřišti u Ulity a severně od ulice Kunešova, která je ohrožena návrhem Metropolitního plánu Prahy, a zahajujeme sběr podpisů. Součástí petice je i žádost zastupitelům Prahy 3 o projednání a podporu.

Obracíme se na všechny naše sympatizanty, kterým jsou naše myšlenky blízké, a vítáme každý podpis. Text petice a žádosti naleznete zde: http://spolekzelen.cz/wp-content/uploads/2017/04/Petice.pdf

Petici bude možno podepsat mimo jiné dne 22. dubna 2017 v 16:00 hod. na dětském hřišti u Ulity. Těšíme se na Vás.

Výbor Spolku

2 komentáře u „Petice“

1. Dobrý den, petici lze podepisovat ještě do 20. května 2017.
      Podepsané petiční archy vhoďte prosím do schránky Spolku, umístěné zvenku domu Kunešova 16, nebo nás kontaktuje na email: spolekzelen@seznam.cz, nebo přímo pana předsedu Ing. Lhotáka na tel: 603913132.
      Moc Vám děkujeme za pomoc.
      Výbor Spolku

Děkujeme.