Vážíme si Vašeho zájmu stát se členem Spolku.

Pro členství je třeba učinit následující kroky:

1. Klikněte na Přihlášku, vytiskněte si ji a vyplňte hůlkovým písmem.
  2. Vytisknutou a vyplněnou a podepsanou Přihlášku nám prosím doručte, buďto osobně nebo poštou, na adresu:
    Spolek pro ochranu zeleně Na Krejcárku, Pražačce a Na Balkáně
    Kunešova 16
    130 00 Praha 3
    Na této adrese je přímo poštovní schránka Spolku na domě, Přihlášku lze tedy donést a vhodit osobně.
  3. Vyčkejte vyrozumění Výboru Spolku o Vašem přijetí, které Vám bude doručeno zpravidla jako e-mailová zpráva. Neobdržíte-li zprávu ani do 30 dnů, zkontrolujte si prosím, zda neskončila ve spamu.
  4. Uhraďte prosím vstupní členský příspěvek ve výši 250,-Kč do 15 dnů ode dne doručení vyrozumění o Vašem přijetí. Platbu můžete provést buďto osobně (po dohodě s členem Výboru), nebo bezhotovostně na účet Spolku číslo: 115-3155710297/0100. Jako variabilní symbol použijte Vaše členské číslo, uvedené na vyrozumění o Vašem přijetí.