O nás

• Jsme převážně obyvatelé Prahy 3 a záleží nám na kvalitě života a prostředí okolo nás.
  • Podporujeme aktuální snahu radnice Prahy 3 o zachování a rozvoj zeleně a péči o ni.
  • Za jediné rozumné řešení považujeme, aby nové stavby vznikaly přednostně na nevyužitých stavebních pozemcích a nikoli na úkor funkční zeleně.
  • Jsme přesvědčeni, že součástí kvality života v našem městě je dostatek přírodních lokalit pro sportovně rekreační využití, včetně dětských hřišť.
  • Jsme zneklidněni návrhem nového územního plánu hlavního města Prahy, který by od roku 2020 umožnil zastavět území severního svahu pod ulicí Kunešova od Pražačky až po dětské zařízení Ulita, a to včetně stávajícího areálu dětského hřiště . Povoleny přitom mohou být až pětipodlažní budovy.
  • Při prosazování našich názorů chceme být plnohodnotnými partnery pro dotčené orgány státní správy a samosprávy a proto jsme se rozhodli založit náš Spolek.

Jsou-li Vám naše názory blízké, přidejte se k nám! Staňte se členy Spolku, který pomůže udržet kvalitu života a prostředí okolo nás! Stačí vyplnit přihlášku.